Vakarais, kada visas bendrabutis (t.y. apie 300 studentų, ar net dar daugiau...) šėldavo, tiesiog sėdėdavau prie lango ir siuvinėdavau. Galvodavau "dar vienas dygsnis, dar vienas kryžiukas"... Ir tai buvo mano manija, manijos pradžia... Kas dabar kainuoja didelius pinigus, ir vis norisi dar ir dar... O jei per dieną nė vieno dygsnio nepadarau...
Šis, vienas iš pirmų darbų...
Žirafėlės "Lietuvaitės" - Triplet Trouble - mergaitėms, kurios pralinksmindavo.
